RUKÁVY - POSTSAVER

Popis:

Jsme výhradním distributorem firmy Postsaver Europe Ltd, pro Českou republiku a Slovensko.

Pokud potřebujeme zajistit dlouhodobou trvanlivost dřevěných sloupků v zemi, je nutné zvolit vhodnou technologii k jejich ochraně.

Naše dřevěné sloupky jsou standardně vždy opatřeny uvolňovacím řezem a perforací povrchu (pro zamezení vzniku výsušných prasklin a ke snadnějšímu průniku impregnační látky) a následně naimpregnovány vakuotlkavou metodou přípravkem Wolmanit CX-8 WB

leták pdf - KVALITNÍ IMPREGNACE, PERFORACE

  

Tato ochrana je dostatečná pokud nepožadujeme dlouhou životnost. Pokud dřevěný sloupek tvoří nosnou část ohrad, plotů a jiných konstrukcí je vždy nutné zamezit kontaktu s půdou. Jenom tak dosáhneme dlouhodobé životnosti.

 


Naše firma proto za tímto účelem používá u všech typů ohrad a plotů kovové kotvící trny, které zaručují, že dřevěný sloupek není v kontaktu se zemí a tudíž má velice dlouhou životnost.


 Druhou možností je použití rukávů Postsaver. Jedná se o velice jednoduché a levné řešení. Je vhodné zejména pro levnější typy ohrad, kde výrazně zlevňuje cenu oplocení při zachování kvality a trvanlivosti.
 

Patentované netoxické rukávy Postsaver vytvářejí tvrdou dvouvrstvou bariéru, které udržuje vlhkost, kyslík a rozpadající se organismy, které jsou nezbytné pro hnilobu a rozklad dřeva mimo dřevěný sloupek. Současně zabraňují toku vlhkosti mezi sloupkem a půdou, což v průběhu času vede k vyluhování impregnačního prostředku ze sloupku.

Rukáv Postsaver se jednoduše umístí na sloupek v místě přechodu do půdy, tak aby byl cca 5 cm nad úrovní terénu a zbylá část v půdě. Rukáv se poté zahřeje, čímž se bitumenová vložka roztaví, zatímco vnější termoplastický obal se pevně smrští na sloupek. Po ochlazení vložka vytvoří vodotěsné těsnění sloupku a také přilepí vnější termoplastický obal ke dřevu a tím vytvoří tuhou a odolnou bariéru.

 

Úvodní video

 

Aplikace Postsaver - pás

Aplikace Postsaver - rukáv

 

POSTSAVER - č. 2 - Rukáv na sloupek prům. 8 cm
images/products/ Pro více informací klikněte ...
>>detail Cena : 32,- Kč / 1 ks

POSTSAVER - č. 4 - Rukáv na sloupek prům.10 cm
images/products/ Pro více informací klikněte ...
>>detail Cena : 37,- Kč / 1 ks

POSTSAVER - č. 4,5 - Rukáv na sloupek prům. 12 cm
images/products/ Pro více informací klikněte ...
>>detail Cena : 41,- Kč / 1 ks

POSTSAVER - č. 6 - Rukáv na sloupek prům. 14 cm
images/products/ Pro více informací klikněte ...
>>detail Cena : 51,- Kč / 1 ks


Copyright © Lesoservis s.r.o. 2018 | Developed by Tvorba webových stránek | Všechna práva vyhrazena